WYBIERZ KURS

WARSZAWA CPE KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU CPE Warszawa - tanio
 tylko 900,00 zł za semestr - 60 lekcji
+ słownik ang. - pol. - ang. za darmo

Certificate of Proficiency in English CPE Egzaminy Warszawa British Council - CPE - Kurs przygotowawczy do egzaminu w Warszawie

CPE jest uznawanym na całym świecie egzaminem z języka angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania. CPE ponadto jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od osób pragnących przekwalifikować się na nauczycieli angielskiego.

Nasza szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). Aby przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy na zajęcia w mini grupach (od 4 do 6 osób). Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60-siąt lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Nowe grupy CPE startują we wrześniu, październiku i w listopadzie - zobacz plan lekcji

Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23
w godz. 8.00 - 21.00

Informacje o egzaminie CPE w Warszawie

Na kursach przygotowujących do egzaminów uczniowie ćwiczą umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania określonych dokumentów, słuchania ze zrozumieniem i mówienia. Powtarzają również niezbędne zagadnienia gramatyczne. Pod koniec kursu piszą test próbny, żeby się przekonać jak dobrze się przygotowali do prawdziwego egzaminu. Szkoła Języków Obcych LEXIS zgłasza wszystkich kursantów do British Council przed egzaminem. Po egzaminie LEXIS otrzymuje pocztą kwity z ocenami kursantów. LEXIS powiadamia kursanta o uzyskanej ocenie i przekazuje kwit. Kursant z kwitem zgłasza się do British Council po odbiór swojego certyfikatu.

Wszystkie kursy przygotowujące do certyfikatów British Council są prowadzone przez lektorów native speakerów którzy mają przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu.

CPE Warszawa (Cerificate of Proficiency in English)

CPE jest potwierdza zaawansowaną znajomość języka angielskiego. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz różnorodności stylu wypowiedzi.
CPE jest uznawany jako egzamin wstępny z angielskiego przy rekrutacji na wszystkie brytyjskie uniwersytety, oraz większość uczelni poza Wielką Brytanią, jak również większość instytucji gospodarczych.
Egzamin CPE składa się z 5 części:
1. Wypracowanie;
2. Rozumienie ze słuchu
3. Wypowiedź ustna
4. Rozumienie tekstu pisanego
5. Rozmowa z egzaminatorem, lub z grupą egzaminatorów.
Egzamin jest zdany, gdy kandydat otrzymał jeden z trzech stopni: A, B oraz C. Stopnie D, E, oraz F oznaczają, że egzamin nie został zdany.

Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

statystyka