KURSYANGIELSKIEGOWARSZAWA

WYBIERZ KURS

WARSZAWA IELTS KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU IELTS Warszawa NA POZIOMIE B2 i C1
tylko 900,00 zł za semestr - 60 lekcji
+  słownik ang. - pol. - ang. za darmo

Egzaminy British Council IELTS

IELTS Egzamin dla chcących studiować lub pracować za granicą

International English Language Testing System (IELTS) jest skierowany do osób, które muszą udokumentować znajomość języka angielskiego, aby móc studiować lub pracować w krajach, gdzie język angielski jest powszechnie używany. IELTS jest uznawany przez uniwersytety w krajach anglojęzycznych (m.in. ponad 180 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i ponad 170 uniwersytetów w USA), ale także w krajach nie anglojęzycznych. Egzamin ten jest również przeznaczony dla osób ubiegających się o wizę emigracyjną do Australii, Nowej Zelandii i Kanady. IELTS jest uznawany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (od 7 punktów) i Urząd Służby Cywilnej (od 6 punktów) jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników tych instytucji.


Nasza Szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!.

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywać się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). Aby przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy do uczestnictwa w mini grupach (od 4 do 6 osób). Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60-siąt lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na
bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział między godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
CENY KURSÓW ANGIELSKIEGO w Warszawie  i TERMINY


Cena już od 750 złotych za semestr!
Zapraszamy!

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23Gwarancja

Niemal 100% uczestników kursów w szkole LEXIS zgłaszanych na egzaminy Cambridge zdaje te egzaminy. Naszym uczniom dajemy gwarancję zwrotu kosztów w przypadku ewentualnego niepowodzenia na egzaminie. Koszty zostają im zwrócone w postaci dodatkowych lekcji o równowartości opłaty egzaminacyjnej.

IELTS_egzamin Warszawa

 

statystyka