WYBIERZ KURS

WARSZAWA TOLES KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU TOLES Warszawa. KURSY ANGIELSKIEGO PRAWNICZEGO W WARSZAWIE

Egzaminy British Council - TOLES - kurs przygotowujący do egzaminu TOLES w Warszawie, w Szkole LEXIS

Kursy egzaminacyjne  z języka prawniczego w Warszawie TOLES

Promocja - Teraz dodatkowo za darmo dajemy 10 lekcji konwersacji z native speakerami. Już teraz zgłoś uczestnictwo w kursie. Wykorzystasz 70 lekcji a zapłacisz za 60. Test of Legal English Skills jest egzaminem językowym, opracowanym przez instytut Global Legal English, skierowanym do prawników, sędziów, prokuratorów, radców prawnych oraz studentów prawa.
Ocenia znajomość języka angielskiego pod kątem posługiwania się językiem prawniczym używanym w światowym handlu, pisania oficjalnych listów oraz komunikacji przy pomocy poczty elektronicznej, tworzenia dokumentów prawnych, czytania złożonej dokumentacji, posługiwania się językiem negocjacji, poprawnego stosowania struktur gramatycznych. Jest dostępny na dwóch poziomach.

Kursy przygotowujące do egzaminu TOLES organizowane są przez Szkołę Języków Obcych dla kancelarii prawnych i ich korporacji, dla sądów, prokuratury oraz dla osób, których celem jest poszerzenie znajomości słownictwa prawniczego w języku angielskim.

Nasza szkoła GWARANTUJE zdanie takiego egzaminu!!!.

Zajęcia przygotowywujące do tego egzaminu odbywają się w LEXIS dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne(4 tygodniowo). By przygotować Państwa do tego egzaminu zapraszamy do mini grup (od 4 do 6 osób). Nauka trwa przez 2 semestry, każdy po 60-siąt lekcji . Zajęcia są wyłącznie prowadzone przez native speakerów, którzy mają przygotowanie pedagogiczne.
Jeżeli są Państwo chętni do podjęcia udziału w tych lekcjach, zapraszamy na bezpłatny egzamin sprawdzający Państwa poziom angielskiego i pozwalający nam wybrać najlepszą dla Państwa opcje. Na test wstępny nie trzeba się zapisywać. Można wziąć w nim udział miedzy godziną 8 a 21 od poniedziałku do piątku w naszej placówce na Marszałkowskiej 2.
Nowe grupy startują we wrześniu, październiku i w listopadzie
 

Cena 20 zł za lekcje

1200 złotych za semestr ! - Dla studentów max. 10% rabatu
Zapraszamy!
 

Jeżeli przyjdziesz z przyjacielem dostaniesz 50 złotych premii do wykorzystania.

Twój przyjaciel może również dostać premię za przyprowadzenie kolejnego ucznia

Zapisz się on-line
lub telefonicznie: +48 22 625 72 98
+48 22 625 53 86
+48 22 622 25 23

Dlaczego warto posiadać certyfikat?

 • Egzaminy Cambridge są międzynarodowo uznawanymi egzaminami z języka angielskiego.
 • Egzaminy Cambridge sprawdzają cztery podstawowe umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, mówienie, czytanie oraz pisanie.
 • Certyfikaty są respektowane przez większość anglojęzycznych uczelni i instytucji edukacyjnych na całym świecie przy rekrutacji studentów.
 • Certyfikaty są uznawane przez największe, międzynarodowe firmy w Polsce i na świecie przy rekrutacji pracowników na stanowiska wymagające znajomości języka angielskiego.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy FCE, CAE i CPE na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy CAE i CPE jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od nauczycieli języka angielskiego. Kandydaci na nauczycieli, posiadający powyższe certyfikaty, muszą ukończyć kurs metodyczny.
 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych uznaje egzaminy CPE i IELTS (co najmniej 7 punktów) jako dokument świadczący o znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników ministerstwa.
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje egzaminy FCE, CAE, CPE, BEC Vantage, BEC Higher oraz IELTS (co najmniej 6 punktów) jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.
 • FCE, CAE, CPE, BEC Vantage, BEC Higher oraz IELTS (co najmniej 6 punktów) są honorowane przez Urząd Służby Cywilnej jako dowód znajomości języka angielskiego, wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej.
 • IELTS jest wymagany przez ambasady Australii, Nowej Zelandii oraz Kanady od osób, które chcą wyemigrować do tych krajów.
 • Cambridge International Diploma in ICT jest honorowany przez The Institute for the Management of Information Systems.
 • Cambridge International Diploma in ICT jest uznawany przez uniwersytety w krajach anglosaskich.
 • KET, PET, FCE, CAE, CPE oraz BEC są ważne bezterminowo. Wynik egzaminu IELTS jest ważny 2 lata.
 • Rejestracja na egzaminy - odbywa się za pośrednictwem LEXIS
 • KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC
  W Polsce są dwie sesje egzaminacyjne dla egzaminów z grupy głównej: sesja letnia (maj, czerwiec) oraz sesja zimowa (listopad, grudzień). Jedynie KET jest dostępny tylko w sesji letniej. Zapisy na sesję letnią odbywają się na przełomie lutego i marca a na sesję zimową - na przełomie września i października.
 • IELTS
  Egzamin jest przeprowadzany 2 razy w miesiącu w biurach British Council w Warszawie i Krakowie. Rejestracja na wybrany termin testu następuje w miarę wolnych miejsc, nie później niż na 7 dni przed datą egzaminu.
 • TOLES
  Egzamin jest przeprowadzany kilka razy w roku dla kandydatów indywidualnych oraz dla instytucji. Rejestracji na wybrany termin należy dokonać nie później niż 6 tygodni (kandydaci indywidualni) lub 8 tygodni (kandydaci zapisywani przez instytucje) przed egzaminem.
  LEXIS zgłasza uczestników kursów do egzaminu w British Council.
 • Zamów miejsce na kursie przygotowującym do egzaminu TOLES w SZkole języków Obcych LEXIS
  tel. 22 625 72 98
  fax./tel. 22 625 53 86
  ul. Marszałkowska 2 lok. 6
  00-581 WARSZAWA

  http://www.britishcouncil.pl

  Ponadto, w Polsce jest 17 ośrodków egzaminacyjnych oraz 5 punktów rejestracyjnych - szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej British Council.

Przydatne linki dotyczące kursów, które znajdzieszw ofercie LEXIS

 • Informację na temat egzaminów Uniwersytetu Cambridge przygotowano we współpracy z British Council w Warszawie.
statystyka